влевовправо

Двері вхідні металеві для квартири, готові зі складу. Модель "Італійно".
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: etn1
21 650 ₴
Показати оптові ціни+380930358450
- +380 (93) 035-84-50
- +380 (99) 345-39-31
- +380 (98) 736-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічний опис:
Розмір: 860 Х 2050; 960 х 2050, ліві та праві;
Коробка: 106мм;
Полотно: 72 мм;
Аркуш: 2 мм;
Вага: 130 кг;
Утеплення: пінопласт 80 мм;
Внутрішнє оздоблення: МДФ-панель 16 мм;
Зовнішнє оздоблення: МДФ-панель 16 мм;
Замок верхній: Securemme2061 (Італія);
Замок нижній: Securemme2019 (Італія);
Ручка: є.
Вічко: є
Лиштва: є
Розмір: 860 Х 2050; 960 х 2050, ліві та праві;
Коробка: 106мм;
Полотно: 72 мм;
Аркуш: 2 мм;
Вага: 130 кг;
Утеплення: пінопласт 80 мм;
Внутрішнє оздоблення: МДФ-панель 16 мм;
Зовнішнє оздоблення: МДФ-панель 16 мм;
Замок верхній: Securemme2061 (Італія);
Замок нижній: Securemme2019 (Італія);
Ручка: є.
Вічко: є
Лиштва: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Молот |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 16 мм |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Клас захисту броньованих дверей | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 114 мм |
| Глибина коробки | 110 мм |
- Ціна: 21 650 ₴







