влевовправо

Барс
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: d7
15 500 ₴
Показати оптові ціни+380930358450
- +380 (93) 035-84-50
- +380 (99) 345-39-31
- +380 (98) 736-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
Ширина: 860 мм і 960 мм;
Висота: 2050 мм;
Вага: 100 кг;
Товщина короба: 110 мм;
Товщина полотна 98 мм;
Товщина аркуша: 2 мм;
Утеплювач: пінопласт;
Ущільнювач: два контури;
Верхній замок: Аналог KALE 257L;
Нижній замок: Аналог KALE 252R;
Броненакладка: накладна;
Секрет: лазерний із поворотником;
Ручка: роздільна;
Вічко: є;
Лиштва: є;
Петли: кулькові 3 шт.;
Антизрізи петель: є, 4 шт.;
Вуличне фарбування: порошкова " мідний антик";
Внутрішня накладка: панель МДФ 16 мм.
Ми пропонуємо: готові вхідні двері серії «Пеміум» нашого виробництва. Завжди є в наявності готові двері, які можна купити та встановити того ж дня. Якщо ви бажаєте, щоб двері відповідали вашим вимогам, ми можемо їх зробити такими, як ви захочете.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Молот |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | Глухі, З притвором, З порогом |
| Обробка поверхні двері | Порошкове напилення |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 2 мм |
| Колір | Коричневий |
| Особливості двері | Броньовані |
| Наповнення дверей | Пінопласт |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Клас захисту броньованих дверей | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2040 мм |
| Товщина дверей | 98 мм |
| Глибина коробки | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 2040 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Ширина (мм) | 860 милиметра |
- Ціна: 15 500 ₴


